Stopařka Lenka V

27. dubna 2013 v 19:00 | Honza
Pomalu šla na kraj města k benzínce a začala stopovat. Zastavilo ji asi dvacáté auto a za volantem seděl muž středních let a nevypadal na první pohled nijak nebezpečně. Nasedla a muž se na ni příjemně usmál a říkal, že míří do Frýdku-Místku a Lenka souhlasila, že se jí to docela hodí. A tak vyrazili. Půl hodinku v klidu jeli a občas prohodili nějaké to slovo. Poslouchali Evropu 2 a nejnovější hity v éteru na maximum muziky. Když projížděli nějakým lesem, byla tam odbočka na lesní cestu a muž odbočil a Lence začalo bít srdce jako o závod. Nepípla však ani slovo a pomalu si představovala katastrofické scénáře.

Zastavili. Muž vystoupil a poručil Lence, ať vystoupí taky. Lenka poslechla, věděla přece, že když nebude odporovat, přežije to. Jen doufala, že to nebude nic hrozného. Když tak prostě bude muset roztáhnout nohy- co se dá dělat. Chlap ji venku chytl za paži a vedl ji dál do lesa. Lenka neřekla ani slovo. Neptala se, kam jdou, co ji udělá- neprotestovala. Věděla, že by to jen zhoršila a mohla by tam zůstat mrtvá na zemi a dny, týdny nebo dokonce měsíce by ji tam nikdo nenašel.
Muž vytáhl svůj mobil a podíval se na Lenku. Usmál se a řekl. "Jsi odvážná holka. Ani si nepípla, líbíš se mi!" Dal ji do ruky mobil. "Vem si to a foť." přikázal. Lenka vzala mobil a trochu se ji ulevilo, ale absolutně nechápala, co se bude dít. Muž si sundal tričko, rozepl si kalhoty a vytáhl svůj ochlupený úd. "Foť!" zesílil hlas. Lenka začala mačkat na mobilu tlačítko pro focení. Muž začal chcát na zem před Lenku a ona jen znechuceně fotila. Když muž dokončil potřebu, sundal si boty a kalhoty a uložil je vedle trička. Muž začal onanovat a Lenka poslušně fotila. Chtělo se ji trochu zvracet a trochu se smát. Přišlo ji to tak směšné a úchylné, ale raději dělala co má, aby se z muže nevyklubalo něco horšího. Pořád měla strach, že to ještě neskončilo.

Co když ji začne taky fotit a bude muset svléknou. Nechtěla to. Ale fotila dál a počet snímku se blížil stovce. Muž už byl uřícený, bylo na něm vidět, jak ho to vzrušuje. "Ukaž mi poslední fotky!" nařídil Lence. Lenka neochotně poslechla a ukázala mu posledních deset snímku a muž nepřestal onanovat. "Děkuji a teď mě foť dál více z blízka. Lenka se přiblížila a fotila jeho penis z dálky půl metru. Muž se udělal, celý se postříkal. "Děkuji! Teď vytáhni z mojí tašky kapesníky. Lenka poslechla a vytáhla z jeho tašky papírové kapesníky a podala mu je. "Foť, jak se utírám." A Lenka fotila, jak ji přikázal.

"Panebože to je úchyl" běželo Lence v hlavě, "jak může být někdo takový úchyl!" Nikdy o takové úchylce neslyšela. Takový neškodný magor, co chce vyfotit v lese, chtělo se ji smát úlevou.

Když bylo po všem, Lenka tomu pošukovi vrátila mobil a muž měl imbecilní spokojený výraz. Oblékl se a šel k autu. Lenka šla pomalu za ním a hlavu měla absolutně vymazanou, nemohla nad ničím uvažovat. Potřebovala se smát- hlasitě smát.

Muž ji odvezl do Frýdku a zbytek cesty mluvil jenom on a Lenka poslouchala způsobem jedním uchem tam a druhým ven. Absolutně nevěděla, o čem mluví, ale nebylo to o tom, co se dělo v lese. Jakoby se nic nestalo. Než vystoupila, muž ji podával pětikilo a poděkoval. Lenka řekla, že to nechce. On si trval na svém a tak si to Lenka vzala a vystoupila.

Jakmile odjel, začala se zplna hrdla smát. Trochu se jí z toho zvedal žaludek, ale musela se smát. Takový úchylný zážitek asi nezapomene. Měla asi štěstí, co říkáte? Za peníze co dostala, si koupila lístek na vlak do Ostravy a zbytek darovala bezdomovcovi před nádražím, protože se jí ty peníze hnusily. Odjela domů a ve vlaku se raději začetla, ať na to pořád nemusí myslet.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 D. D. | 5. května 2013 v 22:12 | Reagovat

Chtělo by to něco nového!! :-*

2 Adámek Adámek | 5. května 2013 v 22:13 | Reagovat

Jo sakra... chtělo by nooo...

3 nejmenovaná nejmenovaná | 18. července 2013 v 2:01 | Reagovat

Škoda, že už nepíšeš...

4 honzovopsani honzovopsani | 13. srpna 2013 v 16:18 | Reagovat

[3]: teď píšu bráchovy texty https://www.facebook.com/AdamBartosMusic?fref=ts , ale neboj vrátim se tu :) chybí mi to

5 nejmenovaná nejmenovaná | 29. září 2013 v 11:13 | Reagovat

[4]: Vím, že píšeš bráchovy texty a jsou úžasné...hlavně ten ztracený čas, ale chci vidět zase něco od tebe a tady...:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama