Manipulace XIV

21. února 2013 v 19:00 | Honza
Marie otevřela svůj ultrabook Samsung, což byla podle mě docela masakr věcička, a otevřela pár portálů s dovolenou. Dohodli jsme se, že si to zaplatíme na půl. Marie měla hodně peněz. Měl jsem podezření, že si vydělala mnohem více, než já, ale těžko říci, jak to opravdu je. Shodli jsme se na tom, že si vybereme hodně nákladnou dovolenou. Právě bylo září, takže jsme potřebovali nějakou destinaci vhodnou pro září. Vyfiltrovali jsme ve vyhledávači co nejbližší datum. Bylo nám jedno, jestli pojedeme zítra, ale chtěli jsme nejpozději za týden. Už jsme se těšili, že vypadneme co nejdříve.
Oba jsme neměli dovolenou kdoví jak dlouho. Já jsem cestoval jen málo a hlavně na nějaké kongresy, anebo jsem navštěvoval občas nějakou burzu. Marie neměla dovolenou už pět let. Chytal jsem se za hlavu, když jsem to slyšel. No věřte mi, že na těch portálech dovolených jsme byli úplně marní.
Dostal jsem nápad. Když jsem ho Marii řekl, nejdřív se na mě dívala, že jsem se zbláznil, ale pak pochopila o co mi jde a přikývla, že by to mohlo stát za to.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama