Obchod III.

12. ledna 2013 v 19:00 | Honza
Měsíc se tam nezjevil. Vyměnili si po poslední události čísla, ale pak se neozval a do obchodu už nepřišel…

Už měsíc v kuse byl na cestách. Nevěděl, kde se probouzí, měl v tom naprostý chaos. Mrzelo ho, že už nemůže do obchodu, aby si nakoupil. Od té poslední návštěvy musel na slečnu myslet a nechápal, jak osud mohl dovolit, aby se pracovně dal na cesty. Cestoval vlakem, lodí i letadlem. Měl z toho už nemoc. Každý den byl jinde. Jeden den v Japonsku, pak v Anglii, tu celou procestoval vlakem. Pak do Francie lodí a tam to samé. Skončil v Paříži a z ní odletěl do Argentiny.

Měl toho plné zuby. Většinou cestoval v noci a vyspal se přímo v dopravním prostředku. Jednu noc v Kanadě přespal v hotelu. Nějak nemohl spát v posteli a v županu šel do baru. Objednal si whisky a zapálil si cigaretu. Přemýšlel jak se z toho vyvlíknout. Měl samozřejmě moc rád cestování, ale když byl na jednom místě sotva den, tak z toho měl akorát psychické trauma. Totálně nalitý šel do svého pokoje padl na postel a usnul.
Druhý den se probudil se slušnou kocovinou. Normálně ji nemíval, ale pak si uvědomil, že je v Kanadě. Zapnul si svůj počítač a napsal šéfovi e-mail:

"Už Vám na to, milý pane, seru! Tohle se nedá zvládat. Letím domů!"

Podíval se na mobil. Měl ho vybitý. Jak si ho zapnul, přišlo mu pár sms. Ty psaly, že mu někdo asi stokrát volal, z toho třicetkrát šéf. Následně se podíval na hodiny a tušil kvůli čemu. Bylo 13 hodin a to už je fakt pozdě, měl už mít dávno jednání. Hned mobil vypnul, aby se mu nikdo nedovolal. Pak se podivil, že mu nepřišel žádný mail, když ho tak sháněli, ale bylo mu to jedno. Zavolal na pokojovou službu a vyřídil si odlet do Prahy.

(už nebudu psát, že to bude pokračovat)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama